Sjajni rezultati s natjecanja

Naša učenica 3. razreda srednje škole Sara Vranić osvojila je prvu nagradu na Međunarodnom natjecanju Sonus op. 7 u IV. kategoriji discipline solfeggio. Mentor je prof. Jurica Hrenić.

Palma Ramljak učenica klavira 1. razreda srednje glazbene škole, u nedjelju 27.3.2022. godine na Međunarodnom natjecanju Sonus op. 7 u Križevcima, u jakoj konkurenciji osvojila je 1. Nagradu. Mentorica Karolina Petrović , prof.

Naši tamburaši ostvarili su izvrsne rezultate na 8. Međunarodnom natjecanju u Požegi:

Filip Cindrić, I.kategorija bisernica – I.nagrada, I.mjesto i zlatna medalja (96,33)

Mentor: Mirna Mihalković

Korepetitor:Sanja Spahija

Gabrijel Radmanić, II.kategorija brač, II. nagrada (90, 00)

Mentor: Dean Premrl

Korepetitor: Sanja Spahija

Na Međunarodnom natjecanju tamburaša u Požegi, održanom 29.03.2022. godine nastupio je kvartet tambura naše škole. U kvartetu su svirali Patrik Radmanić, bisernica, Damjan Relić, brač 1, Matija Feketija, brač 2 i Jakov Šoš, čelo, pod mentrostvom nastavnika Jurice Perharića. Osvojli su 2. nagradu s osvojenih 91,33 bodova u 2. klasičnoj kategoriji komornih sastava.

Našim vrijednim učenicima i njihovim mentorima od srca čestitamo. Bravo!